Neispravna email adresa!
Netačno upisano ime!
Pogrešno unet telefon!
Unesite željeni tekst!

Prodaja:
Milanče Vujić - Profesionalni klima uređaji, fan-coil, toplotne pumpe, chilleri
064/867-7483,

Davor Gojkov - Menadžer prodaje za Vojvodinu
064/598-4553, davor.g@coolklima.rs

Miloš Kamenković - Menadžer prodaje za Centralnu i Južnu Srbiju
064/5949836, milos.k@coolklima.rs

Teodora Varagić - Admnistracija i računovodstvo
064/801-2515, teodora.v@coolklima.rs

Olivera Popov - Admnistracija i računovodstvo
/, olivera.p@coolklima.rs

Ana Varagić - Menadžer za ključne kupce
/, ana.v@coolklima.rs

Nina Kotnik - Podrška prodaji
063/658-6769, nina.k@coolklima.rs

Olga Živojnov - Logistika, transport
064/802-5992, olgica.z@coolklima.rs

Izvršni direktor
Gizela Radić
office@coolklima.rs

Centralni servis:
Vladan Janićijević - 061/2087-881;
centralniservis@coolklima.rs

Pravna služba:
Filip Mohora
064/800-7306;
filip.m@coolklima.rs

Marketing:
Bojan Čejić
bojan.c@coolklima.rs

Sedište firme:
Đerdapska br. 15, 26300 Vršac


Centralni magacin
Đerdapska 15, 26300 Vršac
013/839-259

Reklamacije
013/2105-399